TAAHHÜT

DÜNYANIN ENERJİSİNİ ÜRETİYORUZ

TRAFO TESİSLERİ

34,5 kV Enerji nakil hatlarının bağlantı noktaları olan dağıtım merkezlerinin projelendirilerek direk tipi, prefabrik, beton köşk yada TEDAŞ tip projesine uygun olarak trafo tesislerinin inşaatının yapılması, iç teçhizatının, enerji nakil hatlarına irtibatlandırılmasının malzeme temini ve montajının yapılması.

ENERJİ NAKİL HATLARI

Birci Enerji beton direkli, galvanizli-civatalı, demir direkli, enerji nakil hatları yapımını gerçekleştirmektedir. Her koşul ve lokasyonda enerji nakil hatları projeleri gerçekleştiren firmamız, uzman kadrosuyla 7/24 destek hizmeti sunarak her zaman yanınızda bulunmaktadır.

FABRİKA TESİSİ MONTAJ & DEMONTAJ

Yurt içi ve yurt dışında fabrikalarda her türlü makina montajları, boru hatları sistemleri montajları ve çelik sistem imalat ve montajları başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

  • Makina montajı
  • Boru hatları imalat ve montajı
  • Tank imalat ve montajı

ENDÜSTRİYEL ELEKTRİK

Endüstriyel tesisler, hastaneler, oteller, alışveriş merkezleri, çevre ve yol aydınlatmaları, ofis, plazalar da anahtar teslim elektrik proje ve uygulama hizmetleri vermekteyiz. Yapacağımız elektrik tesisatı işlemlerinde TSE standartlarına uygun malzemeleri kullanmaktayız. Yeni kuracağınız fabrikanızda elektrik, tava, topraklama, aydınlatma, sıva altı ve sıva üstü işlemleri, zayıf akım çözümleri Birci Enerji güvencesiyle yapmaktayız.